Trójka Pleszew

Switch to desktop Register Login

Konkurs na wielkanocną palmę

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na wielkanocną palmę, zorganizowany przez Dom Kultury w Pleszewie. Jury pod przewodnictwem pani Izabeli Bednarek wybrało po 10 najlepszych palm w 3 kategoriach wiekowych: klasy I- III, klasy IV-VI i klasy gimnazjalne i to one będą reprezentować naszą szkołę w finale. Palmy wykonane przez uczniów naszej szkoły będzie można kupić 6 kwietnia 2014 r. podczas uroczystego otwarcia nowego targowiska.Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na wielkanocną palmę, zorganizowany przez Dom Kultury w Pleszewie. Jury pod przewodnictwem pani Izabeli Bednarek wybrało po 10 najlepszych palm w 3 kategoriach wiekowych: klasy I- III, klasy IV-VI i klasy gimnazjalne i to one będą reprezentować naszą szkołę w finale. Palmy wykonane przez uczniów naszej szkoły będzie można kupić 6 kwietnia 2014 r. podczas uroczystego otwarcia nowego targowiska.

© ZSP3 Pleszew 2012-2014

Góra Wersja komputerowa